Moc kawowych
faktów

Ekspresy biorą się za bary

Dolce Gusto
04.05.2017 15:51
A A A
Ekspresy biorą się za bary

Ekspresy biorą się za bary (Fot. NESCAFÉ® Dolce Gusto®)

Zastanawiasz się, jaki ekspres kupić? Stylowe, opływowe, kolorowe, automatyczne, futurystyczne, wyposażone w dotykowy panel sterowania, od tak dużego wyboru może zakręcić się w głowie! Sprawdź poniższe zestawienie i wybierz urządzenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

dolce

Posiadacze niewielkich kuchni docenią manualny ekspres Piccolo z wygodną opcją automatycznego wyłączania po 5 minutach spoczynku.

Miłośnikom miejskiego stylu życia oraz prostych, nowoczesnych form polecamy model Oblo dostępny w aż pięciu kolorach - zarówno stonowanych, jak i bardziej ekstrawaganckich. Który najlepiej pasuje do Twojej kuchni?

Osobom, które cenią oryginalność i niezwykłą wygodę użytkowania, a także posiadają stosunkowo dużą kuchnię, z pewnością przypadną do gustu ekspresy Movenza i Drop. Designerskie kształty sprawiają, że oba modele wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki.

Futurystyczne, ale budzące ciepłe skojarzenia, niepozorne, a potrafiące tak wiele: modele Melody 3 i Mini me - oba uniwersalne i niezwykle funkcjonalne. Ogromnym atutem ekspresu Melody 3 jest zbiornik na wodę o pojemności aż 1,3 litra.  A jeśli zależy Ci na solidnym, zaufanym i niezbyt dużym urządzeniu, doskonałym rozwiązaniem będzie automatyczny Mini Me.

Przykład

Zobacz także