Słodka
tajemnica kawy

Przejdź ze mną na jasną stronę kawy

Dolce Gusto
01.06.2017 15:52
A A A
Joanna Mentel

Joanna Mentel (Fot. NESCAFÉ® Dolce Gusto®)

Ta część bloga jest jak delikatne latte. Kusząca chwilami pełnymi przyjemności. Jest niczym leniwe popołudnie wypełnione czytaniem ulubionych książek. Tu odkryjesz przepisy na ciasta, psychozabawy, recenzje filmów, wszystko to, co przeniesie Cię w świat relaksu, tak jak aksamitny smak kawy latte.

Joanna Mentel - zna przyjemne strony kawy jak nikt inny i z chęcią się nimi podzieli. Tak jak i sernikiem własnego wyrobu. Dziennikarka, psycholog, blogerka, cukierniczka. Człowiek - przygoda w spódnicy. Prowadzi "Book me a cookie", które z bloga przeistoczyło się w markę: cukierniczą, literacką, eventową i warsztatową. Wykonuje sesje fotograficzne: kulinarne i nie tylko. Stworzyła i prowadzi "Dzieciaki w formie" - drugi ważny projekt, w którym organizuje warsztaty kulinarne, artystyczne i psychologiczne dla dzieci i dorosłych. Wydała książkę. Przejechała pół Europy i w planach ma co najmniej pół świata. Zrecenzowała tryliard książek, również po polsku, angielsku i francusku. Przeczytała wagon literatury. Wyremontowała mieszkanie tylko po to, żeby zmieścić w nim jeszcze więcej książek. Jednoosobowa chodząca burza mózgów i tropiciel przygód tu, teraz, dookoła. Niesamowicie radosna i energetyczna osoba. Z jednoczesną cierpliwością i uwagą wyostrzoną na detale.

Uwaga. Lubi tym swoim entuzjazmem zarazić.
Bardzo lubi też stare rzeczy, design z PRLu, urządzanie wieczorów filmowych, pokonywanie miasta na nogach, wychodzenie "na pole", arbuzy i lokalny patriotyzm, również językowy.

 

logotyp

 

Przykład

Zobacz także